0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ГФС Хемикалии 48542 Литиум Силикат, 99.5% Есеј, 50g

ГФС Хемикалии 48542 Литиум Силикат, 99.5% Есеј, 50g

DEN 2678.88
Това е достапна

Износот

Есеј (метали основа) 99.5% мин.Литиум metasilicate. 50g големина.Во последниве години, многу од литиум соединенија се појавува на пазарот се содржани литиум имаат атомска тежина различна од онаа на природни или богородица литиум, 6.940. Атомската Енергија Комисија е обработка на литиум соединенија за изолација на изотопот на атомска тежина шест и е враќање остатоци на производителите за препродажба.За повеќето крајот користи оваа варијација во атомска тежина е од никаква последица.Сепак, неизвесноста во атомската тежина доведува до значителни тешкотии кога добри аналитички работа е извршена на материјали имајќи осиромашен литиум.Литиум соединенија се продаваат преку ГФС се подготвени од богородица литиум хидроксид или еквивалент суровини.

За стоката

Слична стока во категоријата