0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
На ROP Shop | (Пакување од 400) Пејзаж Прачки 48 Долго, 5/16 Дијаметар, Плава со Рефлексивни Лента

На ROP Shop | (Пакување од 400) Пејзаж Прачки 48 Долго, 5/16 Дијаметар, Плава со Рефлексивни Лента

DEN 9599.76
Това е достапна

Износот

На ROP Продавница замена (Пакување од 400) Пејзаж Прачки 48" Долго, 5/16" Дијаметар, Плава со Рефлексивни Лента.Спецификации - Маркер Должина : 48", Маркер Дијаметар : 5/16", Рефлексивни Лента Должина : 9".Боја : Сина.Се однесуваат на слика 2 за повеќе информации.Вклучува - (400) Патеката Маркери, Сина, Fiberglass со Рефлексивни Лента.Заострените крајот за лесна инсталација.Капа за чекан инсталација.Направени од издржлив fiberglass.Тешка Должност, трајни, флексибилни и одлична за видливост во зимски услови да се види приоди за автомобили. (Пакување од 400) Пејзаж Прачки 48" Долго, 5/16" Дијаметар, Плава со Рефлексивни Лента ве Молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен со вашиот апарат.Порака до Customer The ROP Продавница вработените постојано се стреми да обезбеди јасни и концизни информации за производот.Ние разбираме дека понекогаш тоа може да биде тешко да се потврди точниот производ е потребно.Тоа е ваша одговорност е да потврдите ова е точниот производ на потреба; затоа, ние ги охрабруваме сите клиенти за да се целосно преглед на информациите дадени во оваа листа пред да ги купите.Бидете сигурни да ги разгледаат фотографиите, спецификации, и куршум поени тесно да се потврди ова е точниот производ за вас.Ништо не е полошо отколку да се има да се врати производот, доверба нас..ние го добие.Ајде да работат заедно за да се избегне ова!Ако не сте сигурни за тоа дали или не ова е точно производот што го барате за, ве молиме распрашајте се.Ако ви бараат помош, ние ќе треба што е можно повеќе информации да ви помогне да го најдете производот што го барате.Нашите познавања за производот специјалисти, секогаш подготвен да помогне да се осигура дека сте добивање на точни производ.Останете солиден, мојот пријател.- На ROP Продавница Персонал.

За стоката

Слична стока во категоријата