0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
716/30091 24V Гориво Исклучи Запре Електромагнетниот 332/J5060 за JCB JS330 JS180 JZ140

716/30091 24V Гориво Исклучи Запре Електромагнетниот 332/J5060 за JCB JS330 JS180 JZ140

DEN 350.16
Това е достапна

Износот

716/30091 24 V Гориво Исклучи Запре Електромагнетниот.Стоп Електромагнетниот 332/J5060 за JCB JS330 JS180 JZ140. Општи Информации : Гориво Исклучување Shutoff Запре Електромагнетниот Valve Reference Бр. : 332/J5060 / 716/30091 / 110339541 / 11033511 Voltage : 24 VApplication : JCB JS115 / JS130 / JZ140 / JS160 / JS180 / JS240 / JS330 / JS330 XD / JS460-T2.

За стоката

Слична стока во категоријата