0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лесно да се Случува Двојна Водоотпорен регулируема Облегалка Покрива Троседот, 8-Парчиња Водат Relining Каучот Покрие со Џеб, Жакард 3 Седишта Троседот Slipcover Leakproof Перат

Лесно да се Случува Двојна Водоотпорен регулируема Облегалка Покрива Троседот, 8-Парчиња Водат Relining Каучот

DEN 2327.76
Това е достапна

Износот

100% Водоотпорни Ткаенини : Горниот Материјал се обработува со водоотпорен третман, и назад обложен со водоотпорен слој.Dual водоотпорен функција може да гарантира 100% водоотпорни ефект и leakproof.Мек материјал, удобно и навремено отпорни, обезбедување заштита против влажни дамки, пет штети и да било несреќа spills. 8-Парче регулируема Облегалка Троседот опфаќа : регулируема облегалка троседот поклопецот е дизајниран во поединечни 8 парчиња, што може да се направи поклопецот лесно да се прилагоди и подобро се вклопуваат.Секој пакет вклучува 3 парчиња backrest маска, 3 парчиња седиште капак и 2 парчиња рака капак.Одговара седиште ширина 60-82 инч.Детални димензија молиме обратете се на големината на сликата.Ве молиме мерка пред купување.Не се Лизга регулируема Облегалка Заштитник : Направен со еластична дното на секое парче да се задржи тесни на троседот.Две еластични јамки на backrest и седиште маска може да се додадат за да не се лизга тока за да се задржи покрие престој во местото подобро.Не треба да се прилагоди по седи на троседот.Лесен за инсталација : Таму се означени етикети на секое парче, направете го тоа лесно да се направи разлика покритие за различни дел.и постои инсталација настава во секој пакет и слика за вашиот референца.Тоа е лесно да се стави на и полетување, се трансформира вашиот стар софа на нови и заштита на вашиот нов.Лесно да се Грижи : Машина перат за лесно грижа и одржување.Посебно во ладна вода, на нежен циклус.Не кајгана или железо.Покрај тоа, се предлага да се откажам за да се исуши.

За стоката

Слична стока во категоријата