0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лесно Случува 8 Парчиња Микрофибер Водат Пресек регулируема Облегалка Троседот Slipcover Мека Опремени Руно 3 Седишта Каучот Маска, Перат Мебел Заштитник со Еластичнос

Лесно Случува 8 Парчиња Микрофибер Водат Пресек регулируема Облегалка Троседот Slipcover Мека Опремени Руно 3 Седишта

DEN 1823.76
Това е достапна

Износот

20% Spandex+80% Полиестер.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : имаме патент за овој производ.Микро Влакна,повеќе меки , удобни.здрав.ДИМЕНЗИИ : регулируема Облегалка Троседот slipcover:се вклопуваат седиште ширина 60-82 во.Повеќе детали, ве молиме погледнете на мерење водич во фотографија, ве молиме да се измери пред купување.МЕБЕЛ ЗАШТИТНИК : Заштитете го вашиот тросед од секојдневно носење и дамки.Различни бои се подготвени, можете да изберете боја ви се допаѓа да се покријат.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Проверете упатство за инсталација внимателно, тоа може да се заврши во рок од 12 минути од страна на една личност, ПАКЕТ : Еден Slipcover вклучуваат 8 делови.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат, миење на температура околу 30 целзиусови степени, благи laundey детергенти се советува, ве молиме да не кајгана.Пегла на ниска топлина.

За стоката

Слична стока во категоријата