0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Преносни Виткање Lightbox, Lotus.цвет LED Светло Соба Фото Студио за Фотографија Осветлување Шатор Комплет Позадина Мини Коцка

Преносни Виткање Lightbox, Lotus.цвет LED Светло Соба Фото Студио за Фотографија Осветлување Шатор Комплет Позадина

DEN 811.44
Това е достапна

Износот

Боја : Бела.Напојување : 5 V 1 A.Материјал : Акрил + ABS пластика.Количка за дизајн.Носат насекаде.Тоа им овозможува на секој да се земе страшни, студио-квалитетни слики со паметен телефон со користење на едноставни за подесување.Опис : ♔ Боја : Бела. ♔ Напојување : 5 V 1 A. ♔ Материјал : Акрил + ABS пластика. ♔ Стил : Преносни Фото Фотографија Осветлување Шатор За Полнење. ♔ Големина : 22.6 x 23 x 24cm/8.89" x 9.05" x 9.44"(Приближно).Карактеристики : ♔ Количка за дизајн.Носат насекаде. ♔ Магнетни структура.Едноставна монтажа. ♔ Сите-во-едно преносни студио Лесен за употреба. ♔ Нашата фото студио ќе ви помогнат да се реши проблемот. ♔ Не се грижи за преземање на високо квалитетни слики за вашиот онлајн магазин производи повеќе. ♔ Тоа им овозможува на секој да се земе страшни, студио-квалитетни слики со паметен телефон со користење на едноставни за подесување. ♔ Фото студио со количка за дизајн кои се одвиваат на целиот ново ниво на можности во smartphone фотографија.ЗАБЕЛЕШКА ♔ ве Молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. ♔ Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Пакет Содржина : ♔ 1 * Lightbox ♔ 1 * USB Кабел ♔ 1 * Бела Backdrops ♔ 1 * Црна Backdrops.

За стоката

Слична стока во категоријата