0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SANKUU Снег Цевки за Деца, 2 Пакет 36 Инчи Гумени Снег Санки за Деца, се Тешки Гумени Снег Цевка 0.6 мм Дебелина, Носат-Отпорни, Создаваат Цевки за Зимски Спортови на Отворе

SANKUU Снег Цевки за Деца, 2 Пакет 36 Инчи Гумени Снег Санки за Деца, се Тешки Гумени Снег Цевка 0.6 мм Дебелина,

DEN 790.80
Това е достапна

Износот

ТЕШКИ СНЕГ ЦЕВКА ЗА СОЗДАВААТ не можат да Го издржат температури до -40 степени, на 0,6 см и набивање на дното на материјалот го прави повеќе носат-отпорни, во снегот.ЗАСИЛЕН РАЧКИ На рачки се цврсти и лесно да се одржи за деца, обезбедување на безбедноста на играчите.FASTINFLATION И ДЕФЛАЦИЈА : Со 3-во-1 инфлацијата вентил,на инфлација може да биде завршена во рок од неколку секунди со користење на воздушна пумпа.Голем вентил брзо може да се надува и разбивам; двојно заклучување вентил обезбедува нема воздух истекување.ПОДАРОК ИЗБОР ЗА ЗИМСКА OUTDOOE АКТИВНОСТ : Рационализација круг дизајн без никакви изданија за заштита на децата за безбедност.Тоа им овозможува на секое дете да уживате во забавата на снег цевки. 2 ПАРЧИЊА БОЖИЌ СТИЛ СНЕГ ЦЕВКИ : Две 36-инчен снег цевки, се идеални за деца на Божиќ.Доживуваат возбудата на лизгање надолу.Оваа гумени Снег Конус може да уживаат во забавата на зимата снег со вашите пријатели и семејство.

За стоката

Слична стока во категоријата