0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Oriduxx Гумени Снег Цевки за Деца Возрасни 47 Инчи Тешки Снег Цевка за Создаваат Снег Цевки со Справува со Голем Снег Санки Цевка за Снег во Зима (Подарок Пакување)

Oriduxx Гумени Снег Цевки за Деца Возрасни 47 Инчи Тешки Снег Цевка за Создаваат Снег Цевки со Справува со Голем

DEN 959.76
Това е достапна

Износот

★0.65 mm K80 Ладно Отпор ПВЦ★. ★Гумени Снег Цевки за Двете Деца и Возрасни★.Тешки Снег Цевка за Создаваат – Нашето ново возрасни снег цевки беше направен на подебели ПВЦ со надградена двојно топло-притискање на технологијата, кои го прават горе и долу 2 парчиња PVC лесна комбинација.Нема потреба да се грижите за воздух течење.На подебели PVC (0.65 mm), повеќе носат-отпорни. 47 Инчи Поголем Снег Цевки – 47 инчи гумени снег цевка, доволно голема за да ги држат и двете возрасни и деца во едно време.Најдобри семејство снег создаваат за да донесе повеќе среќа и да уживате во снегот во зима.Голем снег играчки и подароци за избор на вашите деца, пријатели и членови на семејството.Подарок пакет се вклучени.Издржливи .Thickener ПВЦ материјал (0.65 mm) и мазна дното;.Зајакната и цврсти рачки за безбедно скијање искуство;.Гумени снег цевки со 3-во-1 воздушен вентил : Лесно да се надува и разбивам;.K80 ладно отпор слој : Трајни и подобро ладно отпор во ладното време;.Подарок пакување, одличен подарок идеја за возрасни и деца за Божиќ, Денот на Благодарноста.Карактеристики : . 47" голема големина снег цевки за возрасни и за деца;Thickener ПВЦ материјал (0.65 mm) и мазна дното;Зајакната и цврсти рачки за безбедно скијање искуство;Гумени снег цевки со 3-во-1 воздушен вентил : Лесно да се надува и разбивам;K80 ладно отпор слој : Трајни и подобро ладно отпор во ладното време;Подарок пакување, одличен подарок идеја за возрасни и деца за Божиќ, Денот на Благодарноста.Топло Совети : .Безбедноста на прво место!Оваа гумени снег цевка се тешки и трајни, но тоа не е дозволено да се имиња зад моторните возила. ##ВЕ МОЛИМЕ ДОБРО СЕ ЗАБЕЛЕЖИ.## Сите прашања во врска со овој снег санки, ве Молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас!.

За стоката

Слична стока во категоријата