0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
На Кралот Лав K065 Смета Крстот Бод КОМПЛЕТ#2. Конци, Игли, Fabrick и 4 Печатени Боја Шеми Внатре. Вез Модел Комплет

На Кралот Лав K065 Смета Крстот Бод КОМПЛЕТ2. Конци, Игли, Fabrick и 4 Печатени Боја Шеми Внатре. Вез Модел Комплет

DEN 273.60
Това е достапна

Износот

Смета Крстот Бод Модел КОМПЛЕТ #2. Вез Обрачот не се вклучени.Избра КОМПЛЕТ#3 ако ви е потребна.Големина на 16 смета AIDA : 16.51 x 17.46 cm 6.50 x 6.87 инчи 104 x 110 бода.КОМПЛЕТОТ содржи : 1x 16 Смета AIDA ткаенина во Бело, 1x 16 Смета AIDA ткаенина во Беж, Поставување на Теми, 3x Игли, 1x Игла threader, 1x Везови clippers во Црна Боја смета печатени обрасци на А3 формат на хартија.Боја Печатени Обрасци : 1. Црна и Бела симболи; 2. Боја симболи; 3. Боја блокови; 4. Боја блокови со симболи.

За стоката

Слична стока во категоријата