0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZDY Smart Watch Интелигентни Лице ID Двојно Камера 4G SIM Android7.1 1.6 Инчен Екран 3GB 32GB Спорт со GPS

ZDY Smart Watch Интелигентни Лице ID Двојно Камера 4G SIM Android7.1 1.6 Инчен Екран 3GB 32GB Спорт со GPS

DEN 640.80
Това е достапна

Износот

*4 G целосна Netcom, глобален повик; 3 + 32 GB, со врвот меморија, неспокојот операција;. *1.6-инчен 400 * 400 резолуција high-definition полн круг екран со екран размер до 75%;. * Првите 5 милиони евра / главниот 8 милиони високо-пиксели двојна камери, на selfie пејзажот е појасна;. * Види 900m A батерија / редистрибуираат 900m A преносни полнење богатство, животниот век на батеријата е повеќе гарантира;. * Керамички рамки / кожа + СТП рака, high-end, атмосферски, резолуцијата; Лице / Девет Палата лозинка за заштита на информации е повеќе безбеден.Применливи платформа : андроид platform Source категорија : Spot Applicable луѓе : бизнис, возрасни, стари лица, мода, јавноста, деца, women Screen големина : 1.6 inches Interface : USB 2.0 Камера : 8 милиони pixels Body меморија : 3 GScreen материјал : полн круг screen Wearing метод : wristband Compatible систем : целосно compatible Communication функција : support Menu јазик : Индонезија, германски, англиски, Шпанија, франција, Италија, Полска, Португалија (Бразил), Португалија, Виетнам, Турција, руски, хебрејски, Арапски Дополнителни функции Здравствен надзор, информации push, вежбање следење, паметни потсетување, Мобилен позиционирање, мониторинг, спиење анализа, чекор пребројување на гласовите, аудио-визуелна забава, социјална entertainment Wireless растојание : 5m (inclusive)-10m (inclusive)капацитетот на Батеријата : 900 m Ah Operation режим : допир + button Product големина : dial дијаметар 50* дебелина 17mm Screen резолуција : 400*400 Wristband материјал : PUProduct тежина : 300 (g)Пакување листа : smart watch, прирачник, пакување кутија, полнење cable Strap стил : класичен buckle Compatible платформи : ANDROIDStrap големина : M/L (погоден за 150-200 mm отвор за обемот)Функција : Bluetooth call Color : црна, кафеава.

За стоката

Слична стока во категоријата