0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FLJKCT 2020 Жените Спортски Хривнија Smart Watch Жените Smartwatch Мажите Smartban Водоотпорен Фитнес Тракер Smart Часовник Мажи

FLJKCT 2020 Жените Спортски Хривнија Smart Watch Жените Smartwatch Мажите Smartban Водоотпорен Фитнес Тракер Smart

DEN 477.60
Това е достапна

Износот

Направени од високо-квалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожата-пријателски, перат, мека и мазна.Ова е стигнале хривнија wristband дека цврсто се вклопува без тензија.Оваа активност tracker ќе ги следи вашите дневни чекори, растојание и калории потрошувачка за да ја снимите вашата фитнес процес и да ви помогне да ги постигнете вашите цели, како и планирано.Автоматски ги следи вашите реално време отчукувањата на срцето и ноќна активност, ова фитнес види ќе ги следи вашите минимум, просечната и максималната отчукувањата на срцето, како и секојдневните будност, длабоко, светлина и РЕМ спиење, а потоа се генерираат извештаи во СТАН за да ви помогне да се анализира вашето тело Состојба и квалитет спиење.Во секојдневниот живот, види се персонализирани, и меки и издржливи ткаенини обезбедува удобен и меко чувство за зглоб.Инсталација и отстранување сме едноставна и јасна.Тоа може да биде украсена со блузи, здолништа, фустани и повеќе стилови, не е едноставно чувство на движење, тоа е исто така прекрасен одмор подарок за мајка ми, девојка или сопруга.Хривнија материјал : ABS, телото покритие PC, рака TPUBattery тип : литиум полимер battery Bluetooth : 4.0 барања Систем : Android 4.3 или IOS8.0 или повисока верзија на мобилниот телефон што поддржува Bluetooth 4.0 Боја : како shown The пакетот вклучува : 1 *smart бразлетна 1 *полнење cable Note : Ние нудиме јасни слики и да ги преземат мерки кога е тоа можно, и да се провери колку што е можно да се осигура дека тоа ги задоволува вашите потреби.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 0.1-0.5 cm.

За стоката

Слична стока во категоријата