0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZDY 4G Smart Watch Андроид Двојно Камера Најновите Лице ID 1.6 Инчен 400400 HD Smart Watch Мажите GPS, WiFi 3GB 32GB 1800Mah

ZDY 4G Smart Watch Андроид Двојно Камера Најновите Лице ID 1.6 Инчен 400400 HD Smart Watch Мажите GPS, WiFi 3GB

DEN 1759.20
Това е достапна

Износот

(при изборот на спецификација, максималната опција е само повеќе од 450 м-р. * Врска : WIFI, GPS, GSM, Bluetooth Камера : Пред камера 5 милиони пиксели и двојно камера 8 милиони пиксели на страна.0 Камера : 8 милиони pixels Body меморија : 3 GScreen материјал : полн круг screen Wearing метод : wristband Compatible систем : целосно compatible Communication функција : support Menu јазик : Индонезија, германски, англиски, Шпанија, франција, Италија, Полска, Португалија (Бразил), Португалија, Виетнам, Турција, руски, хебрејски, Арапски Дополнителни функции Здравствен надзор, информации push, вежбање следење, паметни потсетување, Мобилен позиционирање, мониторинг, спиење анализа, чекор пребројување на гласовите, аудио-визуелна забава, социјална entertainment Wireless растојание : 5m (inclusive)-10m (inclusive)капацитетот на Батеријата : 900 m Ah Operation режим : допир + button Product големина : dial дијаметар 50* дебелина 17mm Screen резолуција : 400*400 Wristband материјал : PUProduct тежина : 300 (g)Пакување листа : smart watch, прирачник, пакување кутија, полнење cable Strap стил : класичен buckle Compatible платформи : ANDROIDStrap големина : M/L (погоден за 150-200 mm отвор за обемот)Функција : Bluetooth call Color : црна, кафеава.1 најновите Андроид Системот, брзо брзина на обработка, можете да даунлоадирате повеќе апликации, како ви се допаѓа.Вистинските капацитетот на батеријата на LEM11 е 900 m Ah). * Временска прогноза : Локална временска прогноза (мора да се користат кога вметнување на SIM картичката за да се поврзете на мрежа),се Соочуваат со ПРОЕКТ : Поддршка на лице ID и девет палата лозинки го отклучите, заштита на информации е повеќе безбеден.Применливи платформа : андроид platform Source категорија : Spot Applicable луѓе : бизнис, возрасни, стари лица, мода, јавноста, деца, women Screen големина : 1.6 инчен круг IPS екран со full планината Резолуција 400 * 400 Голем и јасен круг екран за подобар поглед на светот. * Капацитет : 900 m Ah Ploymer Li-Батерија Ова може да ви помогне да се прошири на времето на вашиот часовник.* ПРОЦЕСОР : MT6739 Quad Core , Побрз и постабилен, Меморија : 3 + 32 складирање , повеќе простор за складирање, побрзо се чита брзо,OS : Android 7.

За стоката

Слична стока во категоријата