0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ppqq Часовници - Дигитални Види GPS Позиционирање Паметен Телефон 3G Картичка отчукувањата на Срцето Pedometer Временската Прогноза,Б

ppqq Часовници - Дигитални Види GPS Позиционирање Паметен Телефон 3G Картичка отчукувањата на Срцето Pedometer

DEN 604.80
Това е достапна

Износот

Во реално време отчукувањата на срцето следење : А попаметни, повеќе точни отчукувањата на срцето следи дека постојано ги следи и сигнали срцето rate.Отчукувањата на срцето monitoring Built-во срцето сензор, ниска потрошувачка на енергија, висока прецизност, како и можноста за откривање на отчукувањата на срцето за време на вежбање ви овозможува слободно да го планирате вашиот вежба време и износот на вежбање преку вашиот отчукувањата на срцето.Мултифункционален Види : Информации Push, Здравствен Надзор, Движење Следење, Паметни Потсетување, Спиење Анализа, Мобилни Локација, Надзорниот, Pedometer, Следење/Аларм, Социјална Забава, Далечински Авто-Тајмер.Тоа ќе биде одличен подарок за вашите љубовници и пријатели.Совршен Подарок : Овој класичен дизајн види ќе оди одлично со важни прилика.Sedentary reminder Forget на работа, не заборавајте да се нагоре и вежба на време, да наместите sedentary потсетник да се релаксирате вашето тело, и нека си одржи една добра работа и фитнес рутина!Снимањето вежба data Based на нови движење пребројување на алгоритам, на секој чекор и секој калории е повеќе вредни, и тоа може ефикасно да се спречи спортски повреди.Позиционирање : Прецизното позиционирање функција, во реално-време позиција мастеринг, исто така, има движење песна снимање функција, која може да ја видите движење песна на СТАН.Поддршка 3 G & WIFISupport Unicom, мобилни 3 G мрежа, опремени со WFI трансфер, висока-брзина превземање, и да уживате во Интернет во секое време, насекаде.By со контролирање на интензитетот на вежбање, срцето е приспособена да се направи вежба повеќе разумни и ефикасни.

За стоката

Слична стока во категоријата