0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
RSGK Smart 4G Повик Види, 1.6-инчен IPS Екран 4GB+128GB 5.0 ПРАТЕНИК+2.0 ПРАТЕНИК Двојно Камера, 900mAh Моќ Банка IP67 Водоотпорен GPS, WiFi Спортски Види

RSGK Smart 4G Повик Види, 1.6-инчен IPS Екран 4GB+128GB 5.0 ПРАТЕНИК+2.0 ПРАТЕНИК Двојно Камера, 900mAh Моќ Банка

DEN 487.20
Това е достапна

Износот

ГЛОБАЛНАТА 4 G ПОВИЦИ : Вграден-во Нано слотот за SIM картичката поддржува 4 G независни повици и 4 G високо-брзински Интернет, 1.6-инчен голем екран, 400*400 резолуција, може да го замени мобилни телефони, ве придружува на кое било место.МОЌЕН ЧИП И ПРОЦЕСОР : опремени со OCTA-core MTK6762 процесор, BT 5.0 чип, Андроид 10.7 систем, голема меморија, 4 GB RAM, ROM 128 GB, побрзо да работи брзо, непречено функционирање, широко се применува за различни мобилни телефони.DUAL HIGH-DEFINITION КАМЕРИ : 5.0 ПРАТЕНИК авто-фокус страна камерата носи high-definition слики без да се замаглат.Опремен со 2.0 MP предна камера отвор за видео повик, 0.1 секунда препознавање на лице за да го отклучите.ВЕЖБА TRACKER : Поддржува снимање на податоци на 9 вежбање режими (повеќе начини може да биде додаден) за да пратите вашите чекори, растојание и калории во текот на денот.Исто така, можете да работат GPS за да прецизно снимање на вашиот вежба план.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : отчукувањата на срцето мониторинг, дишење обука, адресар, СМС известување, календар, галерија, аларм, музика, рекордер, менаџер на датотеки, на времето, на прелистувачот, мапа, отклучување со лице, IP67 водоотпорен, APP store, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата