0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ppqq Часовници - Дигитални Види GPS Позиционирање Паметен Телефон 3G Картичка отчукувањата на Срцето Pedometer Временската Прогноза,C

ppqq Часовници - Дигитални Види GPS Позиционирање Паметен Телефон 3G Картичка отчукувањата на Срцето Pedometer

DEN 1807.20
Това е достапна

Износот

Мултифункционален Види : Информации Push, Здравствен Надзор, Движење Следење, Паметни Потсетување, Спиење Анализа, Мобилни Локација, Надзорниот, Pedometer, Следење/Аларм, Социјална Забава, Далечински Авто-Тајмер.Поддршка 3 G & WIFISupport Unicom, мобилни 3 G мрежа, опремени со WFI трансфер, висока-брзина превземање, и да уживате во Интернет во секое време, насекаде.Тоа ќе биде одличен подарок за вашите љубовници и пријатели.Добра батерија гарантира точноста на времето и долг животен век.Види : Висок квалитет, Smart watch.By со контролирање на интензитетот на вежбање, срцето е приспособена да се направи вежба повеќе разумни и ефикасни.Sedentary reminder Forget на работа, не заборавајте да се нагоре и вежба на време, да наместите sedentary потсетник да се релаксирате вашето тело, и нека си одржи една добра работа и фитнес рутина!Снимањето вежба data Based на нови движење пребројување на алгоритам, на секој чекор и секој калории е повеќе вредни, и тоа може ефикасно да се спречи спортски повреди.Информации за синхронизација push When го види ја добива известување за порака од SMS, We Chat, QQ, E-mail, вести, итн.Совршен Подарок : Овој класичен дизајн види ќе оди одлично со важни прилика.Производ description Highlights Sleep monitoring The крајот на добар ден, и спиење мониторинг функција во моментот на одмор, може автоматски да ги надгледувате вашите ноќното спиење.Во реално време отчукувањата на срцето следење : А попаметни, повеќе точни отчукувањата на срцето следи дека постојано ги следи и сигнали срцето rate.Позиционирање : Прецизното позиционирање функција, во реално-време позиција мастеринг, исто така, има движење песна снимање функција, која може да ја видите движење песна на СТАН.Време е супер лесно да се чита., го види synchronizes на информации за потсетување, нежно притиска, не regrets Real-време временски app Whether сте во Пекинг или Париз, може да се подготви за дождливото време, денот или ноќта.

За стоката

Слична стока во категоријата