0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 ПАРЧИЊА VR Лице Силиконска Маска за Oculus Потрагата 2 VR Слушалки, Мека Анти-Пот VR Око Покрие Лицето Баласт, Перат Анти-Истекување Светлина Блокирање Око Маска (Црна+Цр?

2 ПАРЧИЊА VR Лице Силиконска Маска за Oculus Потрагата 2 VR Слушалки, Мека Анти-Пот VR Око Покрие Лицето Баласт,

DEN 636.00
Това е достапна

Износот

【ОДЛИЧНО КОМПАТИБИЛНОСТ】- Ова око маска е дизајниран за Oculus Потрагата 2 VR. 【КОМФОРНИ И ИЗДРЖЛИВИ】- око маска е направен од високо-квалитет со силиконска, удобно да го допрам, безбедни и хигиенски, и не-иритирачки за кожата. 【ПЕРАТ И NONSLIP】- Пот-абсорбента, не се лизга, анти-капка, може да се мијат редовно да се чува чист. 【ПРАКТИЧНА ФУНКЦИЈА】- Ова око маска ви овозможува да носат удобно во игра, која е анти-пот за да ги заштитите вашите слушалки. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- Лесен за инсталирање и користење.

За стоката

Слична стока во категоријата