0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZXL Компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка 9S Магнетни Кожа Случај [3 Карта Носителот] [Потпирачот Функција] Телефон Случај Покрие со врвка за околу Рака за Xiaomi Redmi Забелешка

ZXL Компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка 9S Магнетни Кожа Случај [3 Карта Носителот] [Потпирачот Функција] Телефон

DEN 451.20
Това е достапна

Износот

Само snap на тоа, размавта тоа се затвори, и да се подготвени да си одат!Кога ќе сакате да го исклучите, само да го направи тоа, не грижете се за тоа вашиот телефон ќе добие гребење или во случај ќе биде скршен. Стенд функција може да ви обезбедува со прилагодливи & удобно агли на гледање за да го прочитате вашиот e-книга или гледате видео записи. [Стилски Дизајн] Xiaomi Redmi Забелешка 9 S Случај со Држачот на Паричникот Случај СТП кожа направени за да ги зачувувате вашите лична карта или Кредитна Картичка и додека ви даваат заштитна модерен капак.Токму cutouts ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот телефон.Содржина : -1 x ZXL Случај.Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните,виткање линија на задниот дел од случај ти овозможува да конвертирате паричникот случај во потпирачот.Како да го инсталирате и да го симнат?Специјално, ние изберете TPU случај наместо пластични случај прилог на внатрешноста. Картичка слотови за секојдневна употреба, чување на вашиот уред, картички и готовина во оваа трајни случај.,за било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Лесен дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај.Xiaomi Redmi Забелешка 9 S Паричникот Случај Со држачот на Погодно стојат функција ви овозможува да гледате филм или да пребарувате на интернет, без да мора да го држите телефонот.[Компатибилен Модел] Специјално Дизајнирани Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 9 S ,не одговара за други Moible Телефон,ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да направите нарачка.Ве молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Телефонот не е вклучен. [МУЛТИ ФУНКЦИЈА] Xiaomi Redmi Забелешка 9 S Случај прекривачот може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео се гледа, и пораки. [Целосна Заштита] Xiaomi Redmi Забелешка 9 S Случај Паричникот Флип Случај обезбедува целосна сите околу заштита за вашиот телефон, телефонот е Во добро обезбеден во затворите-фитинг школка за да се осигура дека тоа не падне во еден случај.

За стоката

Слична стока во категоријата