0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Camyse Airpods Про Случај Силикони Заштитна Маска со Keychain и Airpods Про Додатоци Компатибилен со Airpods 3 Про Полнење Случај (Розева)

Camyse Airpods Про Случај Силикони Заштитна Маска со Keychain и Airpods Про Додатоци Компатибилен со Airpods 3

DEN 119.76
Това е достапна

Износот

Camyse airpods про силикон случај дефинитивно ќе ги задоволат вашите потреби!Совети : Мазна и мека на допир чувства,посебно обработени за да се намали прашина и lint собирање.Мали и преносливо трајни сит 360 степени целосна заштитна печат airpods про случај Компатибилен Airpods Про Случај Заштитна Маска за Airpods Про е направен од висок квалитет со силиконска материјални, не-токсични,отпорни,сит,шок доказ, капка доказ , флексибилен, прилагодлив, модерен, не треба да се грижите за Airpods Про ќе косата!Совршен за салата, вежбање, пешачење, возење велосипед, трчање тренингот или други спортови.Вие не може да се ослободи од неа без оглед на тоа колку е тешко да се обиде.Antiskidding трајни еколошка безбедност.Анти загуби : Keychain дупка и монтажни carabiner да им обезбеди можност да прикачите безбедно вашиот airpod про случај да носи торби, патни превозници, панталони, итн.Материјал : Airpods Про случај направени од издржлив, шок-отпорни, анти прст силикони, компактен и лесен, совршено се вклопуваат и добро заштитете го вашиот Air Pods Про од гребнатини и надворешни влијанија. [ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈА] Една година гаранција,живот-за време на пријателски,клиент сервис, За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа.Кога го полните Вашиот airpods про полнење случај doesnot топлина.Случајот компатибилен со Apple Airpods про (Пред се ПРЕДВОДЕНИ Видливи).Конекција на корица : Врска покрива не само што може да се задржи вашата airpods про од паѓање од кога падна, но, исто така, го задржува airpods про од случајно отворање.Air Pods Pro & Air Pods Про Полнење Случај НЕ се вклучени.Ако сакате уверување дека сте купување на еден од најдобрите капаци за вашиот Apple Airpods Про .Уникатен carabiner го штити вашиот airpods про од оштетување и губење. [ПРЕМИУМ СИЛИКОНИ] Овој airpods про случај се направени од издржлив, не-токсични,без мирис, високо-одделение силиконски, која лесно ги отстранува дамките.

За стоката

Слична стока во категоријата