0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Замена за полнење за Motorola NTN7147AR двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Фиксна Појас Јамка

Замена за полнење за Motorola NTN7147AR двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Фиксна Појас Јамка

DEN 2378.40
Това е достапна

Износот

Оваа кожа случај е дизајниран да совршено се надополнуваат на Motorola NTN7147 AR двонасочна радио.Овој Случај е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема.Овој случај е тестиран да издржи екстремни климатски услови.Секоја радио случај е тестирана во текот на процесот на производство, за да бидат слободни на дефекти за форма, одговара и изработка.Оваа високо квалитетна кожа случај е произведена со највисока оценка вистинска кожа за издржливост да се справи со тешки услови на работа.Произведени со највисока оценка вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.Гаранција : 12 Месеци.*Вклучува 12 Месеци бесплатна замена гаранција за производителите дефекти.

За стоката

Слична стока во категоријата