0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Замена за полнење за Motorola PMNN4045 двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Фиксна Појас Јамка

Замена за полнење за Motorola PMNN4045 двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Фиксна Појас Јамка

DEN 2344.80
Това е достапна

Износот

Овој случај е тестиран да издржи екстремни климатски услови.Секоја радио случај е тестирана во текот на процесот на производство, за да бидат слободни на дефекти за форма, одговара и изработка.Ние исто така, обезбеди ненадмината НАС-базирани поддршка и водечка индустрија на 1 година гаранција.Компатибилни Модели : Motorola : APX1000 APX3000 Радиус-CP040 CP080 CP140 CP150 CP150 LI CP160 CP170 CP180 CP200 CP200-XLS CP200 D CP200-LI CP340 CP360 CP380 CP80 EX500 EX560 EX560-XLS EX600 EX600-XLS EX600 LS HT1000 HT1000 HT1100 HT1200 HT1225 HT1250 HT1250-LS HT1250-LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 HT1550-XLS HT340 HT360 HT380 HT4500 HT6000 HT640 HT680 HT750 HT750 LS Waris-HT1250 Waris-HT1550 Waris-HT750. (Рамо, Рака не е вклучен).Интегрирани Д-прстен ви овозможува да прикачите рамо, рака за дополнителни сметководствена флексибилност.Произведени со највисока оценка вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.Оваа кожа случај е дизајниран да совршено се надополнуваат на Motorola PMNN4045 двонасочна радио.Овој Случај е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема.Компатибилни Модели : Motorola : APX1000 APX3000 Радиус-CP040 CP080 CP140 CP150 CP150 LI CP160 CP170 CP180 CP200 CP200-XLS CP200 D CP200-LI CP340 CP360 CP380 CP80 EX500 EX560 EX560-XLS EX600 EX600-XLS EX600 LS HT1000 HT1000 HT1100 HT1200 HT1225 HT1250 HT1250-LS HT1250-LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 HT1550-XLS HT340 HT360 HT380 HT4500 HT6000 HT640 HT680 HT750 HT750 LS MOTOTRBO-XPR6000 XPR6100 XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 XPR6580 XPR7000 XTS750 Radio Случај Карактеристики : *Вклучува Д-прстен за да прикачите рамо, рака.Гаранција : 12 Месеци.Оваа високо квалитетна кожа случај е произведена со највисока оценка вистинска кожа за издржливост да се справи со тешки услови на работа.Премиум квалитет Motorola PMNN4045 тешко кожа за носење, која има 3-инчен фиксна појас јамка и Г-прстен.Оваа носење е произведен со високо квалитетни компоненти во state-of-the-art сертифицирана фабрика за најдобрите квалитет Motorola радио случаи.Нашите Motorola PMNN4045 тешко кожа за носење со 3-инчен фиксна појас јамка и Г-прстен ги исполнува строгите стандарди за квалитет и е дизајнирана за да им обезбеди години на сигурен сервис.*Дизајниран за голема трајност и екстремни климатски услови.

За стоката

Слична стока во категоријата