0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YIU IPad Про 11 Случај 2020 [Поддршка на Apple Молив Полнење/Спарување]+Рака на Рака+Рамо, Рака+Стои со Полно работно Тело Тешки Солиден Shockproof Деца, Девојче и Момче,Црвена+Црна

YIU IPad Про 11 Случај 2020 [Поддршка на Apple Молив Полнење/Спарување]+Рака на Рака+Рамо, Рака+Стои со Полно работно

DEN 1692.00
Това е достапна

Износот

Навистина од голема помош за задржете i Pad со една рака безбедно и работа.Дршката лента е идеална за ученици, наставници.Едноставен за инсталација и отстранување.Чувајте ги вашите таблета со вас кога и каде и да одите.Отстранлив Рамо Strap Designed со практични рамо, рака, ќе може да се закачите на било 2 дупки на 4 страни да се откажам вашиот таблет вертикално или хоризонтално како вратот торба. ★ СО РАКА КАРАКТЕРИСТИКИ : Преносни рамо, рака може да ви помогне да го носат вашиот i Pad со повеќе безбеден начин во текот на пешачењето, патуваат и столче, други активности на отворено, нека вашите раце слободни.ipad про 11 случај тешки-должност Анти-шок Хибрид Заштитни Случај е исклучиво наменета за за 2020 i Pad Про 11 Инчен 2 Генералот (A2228 A2068 A2230 A2231).БЕСПЛАТНИ ВАШИТЕ РАЦЕ!.Тоа е совршен за презентации, конференции, патување и сл.★ i Pad Про 11 инчен 2020 : Овој случај е САМО компатибилен со i Pad про 11 инчен 2020 објави (A2068,A2228,A2230,A2231).Кориснички Стои Angles Ergonomic 360 степени rotatable потпирачот обезбедува multifold стојат позиции за гледање и на пишување.Преносни Виси на Автомобил Seat Functional рамо, рака ви овозможува да се откажам вашиот таблет зад седиштата во автомобил или на други места за лична или заедничка гледање, кои го прават тоа прекрасен филм за гледање, видео разговор и други забавни. ★ ИЗГРАДЕНА-ВО МОЛИВ НОСИТЕЛОТ : Уникатен дизајн поддржува Apple молив (2 Генералот) безжично полнење и магнетни прилог без да се симне случајот.И воскресна рабови може да се заштити камерата.Не грижете се изгуби вашиот Apple молив било повеќе!.Три Слоеви Defense Combined со трајни PC и шок-апсорбирање на TPU материјал, 3 слоеви тешки случај нуди максимална заштита од капки, испакнатини и шок.

За стоката

Слична стока во категоријата