0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YIU IPad Про 11 Случај 2020 [Поддршка на Apple Молив Полнење/Спарување]+Рака на Рака+Рамо, Рака+Стои со Полно работно Тело Тешки Солиден Shockproof Деца, Девојче и Момче,Црвена+Црна

YIU IPad Про 11 Случај 2020 [Поддршка на Apple Молив Полнење/Спарување]+Рака на Рака+Рамо, Рака+Стои со Полно работно

DEN 2037.60
Това е достапна

Износот

360 степени потпирачот им овозможува повеќекратна стои позиции и го поставува рацете да ви бидат слободни за други активности.И воскресна рабови може да се заштити камерата.Можете брзо да го зграби молив или ставете го настрана.Отстранлив Рамо Strap Designed со практични рамо, рака, ќе може да се закачите на било 2 дупки на 4 страни да се откажам вашиот таблет вертикално или хоризонтално како вратот торба.Три Слоеви Defense Combined со трајни PC и шок-апсорбирање на TPU материјал, 3 слоеви тешки случај нуди максимална заштита од капки, испакнатини и шок.Случај Features Comfortable Интегрирани Handle Adjustable рака на рака одговара на пристоен број на различни рака големини.★ i Pad Про 11 инчен 2020 : Овој случај е САМО компатибилен со i Pad про 11 инчен 2020 објави (A2068,A2228,A2230,A2231).Не грижете се изгуби вашиот Apple молив било повеќе!.Монтажни рамо, рака може да биде прикачена за вертикална или хоризонтална екранот, идеален за носење во текот на патување, да работат или да студираат.Едноставен за инсталација и отстранување.Чувајте ги вашите таблета со вас кога и каде и да одите.??Ве молиме најдете i Pad модел пред да го купите.БЕСПЛАТНИ ВАШИТЕ РАЦЕ!.Преносни Виси на Автомобил Seat Functional рамо, рака ви овозможува да се откажам вашиот таблет зад седиштата во автомобил или на други места за лична или заедничка гледање, кои го прават тоа прекрасен филм за гледање, видео разговор и други забавни. ★ SHOCKPROOF ЗАШТИТНИ СЛУЧАЈ : Три слој шок-апсорбирање структура обезбедува совршена заштита од случаен капки, испакнатини и влијание.

За стоката

Слична стока во категоријата