0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TiMOVO Случај за Нови iPad на Воздухот 4-та Генерација, iPad Воздухот 4 Случај (10.9-инчен, 2020), [Поддршка 2. Генерација на Apple Молив Полнење] Тенок Стојат Заштитна Маска Школка с?

TiMOVO Случај за Нови iPad на Воздухот 4-та Генерација, iPad Воздухот 4 Случај (10.9-инчен, 2020), [Поддршка 2.

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

????【Совршен Компатибилност】 : Preciously дизајниран за Новиот i Pad 10.9 инчен, i Pad воздухот 4-та генерација 2020 година (Број на Модел : A2072/A2316/A2324/A2325).Имајте на ум : Тоа нема да биде компатибилен со другите i Pad Модели. ????【Целосна Заштита】 : Пред СТП кожа и назад тешко PC покритие за да се обезбеди целосна тело за заштита од гребнатини, шокови, капки и влијанија.Тоа е погодно за вас да се види на Apple иконата со матирано проѕирен капак. ????【Слим & Light-тежина】 : Тенок и лесен додадете без дел на вашиот i Pad, може да го носат со вашиот i Pad секое време и насекаде. ????【Авто Разбуди / Спиење】 : Со Авто Разбуди / Спиење функција, лесен и удобен за користење.Тоа е пристап до сите функции и контроли со случајот на.Прецизни cutouts, поддршка на Допир ID отклучување функција. ????【Погодно Стојат Покрие】 : Trifold стојат случај покрие обезбедува удобен стојат позиција за читање, гледање филмови или пишување.Често Поставувани Прашања : .П1 : дали Ќе се компатибилни со Нови i Pad на Воздухот 4-та Генерација?.A : Да.Случајот е наменета за сите Нови i Pad на Воздухот 4та Генерација (10.9-инчен, 2020 Порака) (број на Модел : .A2072/A2316/A2324/A2325).Q2 : Дали овој случај за поддршка на Допир ID?.A : Да, случајот обезбедува прецизни cutouts за брза и лесна проверка.Q3 : Може ли да полнење на IPad и APPLE Молив, а тоа е се уште во овој случај?.A : Да.Сите копчиња и пристаништа се достапни додека i Pad е во случајот.

За стоката

Слична стока во категоријата