0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FJALLRAVEN Структура Beanie, Сива, Една Големина

FJALLRAVEN Структура Beanie, Сива, Една Големина

DEN 1009.20
Това е достапна

Износот

Соединение.Волната ја апсорбира влагата.Ребрести раб.Мали кожа логото на страната. 80% волна, 20% polyamide.Печатени со вафли структура.Плетени капа во мека и удобна волна мешавина.Моделот со вафли поврзана структура и ребрести поврзана долниот дел.Совршен за студените есенски и зимски денови, и доволно мала за да лесно се вклопуваат во некој џеб кога не е во употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата