0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Fjallraven - Структура Beanie

Fjallraven - Структура Beanie

DEN 1009.20
Това е достапна

Износот

80% Волна, 20% Polyamide.Плетени капа.Украсени со вафли поврзана структура.Pliant и топло во есен и зима.Пакет тежина : 0.07 килограми.Производителот гаранција може да не се применува.Плетени Капа во Мека, удобно волна мешавина.Украсени со вафли поврзана структура и rib-плетени од долниот дел.Совршен за студените есенски и зимски денови, и доволно мала да се вклопи лесно во џебот кога не е во употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата