0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Sparx Мажите Елита Триатлон Одговараат Trisuit SpeedSuit Skinsuit Плива-за Велосипеди-Рок Триатлон Трка Одговараат на

Sparx Мажите Елита Триатлон Одговараат Trisuit SpeedSuit Skinsuit Плива-за Велосипеди-Рок Триатлон Трка Одговараат

DEN 1079.76
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Polyamide,Elastane.Патент затворање.Овие Триатлон одела направени од Високо крајот на 80% Polyamide / 20% Elastane италијански технички ткаенини кои се суши многу брзо , ви држи удобно.Технички Компресија ткаенина намалување на мускулната вибрации, главната причина за мускулен замор.Висока Видливост : Рефлексивни логоа & рефлексивни елементи ви држи видлив во темно. 6 Тема рамен заклучување шевовите намалена chaffing & зголемена удобност.Висок Крајот италијански Ткаенина имаше 4 начин се водат насоки што го прави неверојатно удобно се вклопуваат како втора кожа - не chafing или болка.Contoured ламперија & 14" пред патент за олеснување на носењето.Флексибилни вентилација мрежа назад ви држи кул & сува.Гел бедрото grippers се задржи кратко во место.Пена-cushioned подлога обезбедува chafe-слободен поддршка во текот на целиот велосипед.Тоа е светло & тенок тоа нема да ви пречи во бегство или пливање.Џебовите : 2 задните џебови се наоѓа на колковите, вашата исхрана е секогаш корисна.Висок-квалитет, животна средина пријателски италијански ткаенина и техничките карактеристики се вклопуваат заедно во оваа Sparx Мажите Елита Три Кратки.Одликувајќи се со високо-технолошки chamois & рефлексивни елементи овие три одговара обезбеди удобност во текот на трката, па можете да останете фокусирани на брзината и ефикасноста со нула одвлекување на вниманието.

За стоката

Слична стока во категоријата