0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
925 Фунта Сребро .8ММ Кутија Синџир - италијански Ѓердан - Супер Тенки & Силна - 16 - 30

925 Фунта Сребро .8ММ Кутија Синџир - италијански Ѓердан - Супер Тенки & Силна - 16 - 30

DEN 522.72
Това е достапна

Износот

Некои компании за години позлатен нивните Никел сребро со која е убава, сјајна и не оцрни.Како прашање, оксидација е во првите редови на луѓето е отпор да се купи и да се носат Фунта Сребрен Накит.

За стоката

Слична стока во категоријата