0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TapeCase 1 мили Polyimide Филмска Лента со Силиконски Лепило (КД Серија), Крофни, 0.5 Должина x 0.5 Width (1 Пакет/49 Парчиња)

TapeCase 1 мили Polyimide Филмска Лента со Силиконски Лепило (КД Серија), Крофни, 0.5 Должина x 0.5 Width (1 Пакет/49

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

Висока температура држи, изолација и обвивката.Висок conformability, овозможувајќи им на маскирање на нерамни површини.Супериорен отпорност на punctures, солзи, гребнатинки, хемикалии и растворувачи.Ги отстранува чисто без лепило остатоци.Одлична dielectric сила.Килибар боја го прави лента сместување очигледно за двете апликација и отстранување.

За стоката

Слична стока во категоријата