0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Shimpo FG-M6GV-АЛ Алуминиум Notched Главата Адаптер, M6 Навој, £ 20 Капацитет, За FGE-X, FGV-X и FGV-XY Сила Мерачи

Shimpo FG-M6GV-АЛ Алуминиум Notched Главата Адаптер, M6 Навој, £ 20 Капацитет, За FGE-X, FGV-X и FGV-XY Сила Мерачи

DEN 360.00
Това е достапна

Износот

Направен од алуминиум, кој е отпорен на корозија.На Shimpo алуминиумска глава адаптер е додаток за Shimpo FGE-X, FGV-X, и FGV-XY сила мерачи која одговара на сензор на сила колосек.07 kg) капацитет.Shimpo Инструменти произведува сила, вртежен момент и брзина евалуација на инструментите.

За стоката

Слична стока во категоријата