0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кливленд Вибратор - хонг конг-SF-814 - Ултразвучно испитување Мрежа Решетка, Мрежа Големина 14

Кливленд Вибратор - хонг конг-SF-814 - Ултразвучно испитување Мрежа Решетка, Мрежа Големина 14

DEN 12756.48
Това е достапна

Износот

Ултразвучно Мрежа Решетка, Груб, Алуминиум Рамка Материјал, 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Екран Материјал Ова.Ултразвучно Мрежа Решетка, Груб, Алуминиум Рамка Материјал, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Екран Материјал на Овој оглас е за секој.Технички Спецификации Објект За Ултразвучно Мрежа Решетка На Екранот Материјал 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Рамка Материјал Алуминиумска Мрежа Големина 14 Мрежа Големина Опсег Цврста Жица Кол. 0.02 во и Надвор Кол. 9.5 во Рамка Внатре Кол. 8 во Целокупната Длабочината на 3 на.

За стоката

Слична стока во категоријата