0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CE Меѓународните Трговски LS450S0030 Покрие со 4 Влезот за Vibro-Сепаратори

CE Меѓународните Трговски LS450S0030 Покрие со 4 Влезот за Vibro-Сепаратори

DEN 12630.96
Това е достапна

Износот

Опис : се покриваат со 4 инчен.Број на предмети : 1. Земја на потекло - тајван.Производителот име - кол-parmer, се покриваат со 4 инчен Влезот за vibro-сепаратори, врвот опфаќа се изработени од нерѓосувачки челик и се закачите на врвот рамка со брзо ослободување стеги., земја на потекло - Тајван.

За стоката

Слична стока во категоријата