0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кливленд Вибратор - хонг конг-SF-17100 - Мрежа Решетка, Мрежа Големина 100

Кливленд Вибратор - хонг конг-SF-17100 - Мрежа Решетка, Мрежа Големина 100

DEN 11082.72
Това е достапна

Износот

Mesh Сито, од не ' Рѓосувачки Челик Рамка Материјал, 100 Мрежа Големина на Овој оглас е за секој.Mesh Сито, од не ' Рѓосувачки Челик Рамка Материјал, 100 Мрежа Големина на Овој оглас е за секој.Технички Спецификации Објект Мрежа Решетка Рамка Материјал Од Не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Големина 100 Жица Кол. 0.0045 во.

За стоката

Слична стока во категоријата