0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Traxxas 8968G - Алуминиум GT-Maxx Пролет Retainer / Прилагодувач, Зелена

Traxxas 8968G - Алуминиум GT-Maxx Пролет Retainer / Прилагодувач, Зелена

DEN 478.80
Това е достапна

Износот

Traxxas 8968 G - Алуминиум GT-Maxx Пролет Retainer / Прилагодувач, Зелена.Карактеристики : Елоксирани Алуминиумски во Зелена Боја.Вклучува : (4) Зелена Елоксирани Алуминиумски Пролет Retainer (4) О-Прстен.Спецификации : .Дел број(s) вклучени (во фабрика за пакување) : 8968 G.Пролет Retainer (Прилагодувач), Зелени-елоксирани Алуминиумски, GT-Maxx шокови (4) (Собрани со o-ring)Преглед : Оваа Пролет Retainer собата е Traxxas додаток со дел за : Maxx : TQi Traxxas Линк От 2.4 GHz Радио & TSM (Модел# 89076-4).

За стоката

Слична стока во категоријата