0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Шминка Смена - Лицето Чистење Текстил - Хемиско Слободни Природни Шминка Смена-Работи со Топла Вода - Водоотпорен Маскара Смена - Совршени за Чувствителна Кожа (Злат

Шминка Смена - Лицето Чистење Текстил - Хемиско Слободни Природни Шминка Смена-Работи со Топла Вода - Водоотпорен

DEN 286.80
Това е достапна

Износот

НЕВЕРОЈАТНИ за НЕГА на КОЖАТА ПРОИЗВОД - Природно ги Отстранува Сите Шминка вклучувајќи Водоотпорен Маскара Веднаш само со топла вода.EXFOLIATES & ОЧИСТУВА - Користење на едната страна од крпа за да се отстрани шминка и другата страна да разлиствам.Ова е Најдобар Лице Exfoliator.На Микрофибер Крпа нежно exfoliates да ги отстраните мртвите клетки на кожата кои може да ги заглави порите.ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ КРПА - Направен од Висок Квалитет на Микрофибер.Ултра Густа, Супер Абсорбента, Мека и Издржливи.Нежно доволно за вашето Бебе.EXFOLIATING КРПА - Специјално дизајниран за да се очисти и да Разлиствам вашата целото тело.Подмладување на кожата, помага да го стимулира вашиот колаген.ХЕМИСКИ СЛОБОДНИ НАЈДОБРО ШМИНКА СМЕНА - Нема повеќе Хемикалии на вашата Кожа за да се Отстрани Шминка.Работи со Обична Топла Вода, Машина Перат 100s на пати.Шминка Смена е 100% природен метод на вашиот отстранување на шминка.Без груби хемикалии потребни за да се елиминира вашата шминка, само влажна крпа со вода и, исто така, сите вашиот шминка се елиминирани.Се состои од вода-доказ eyeliner & маскара, шминка и многу повеќе.Најдобар компонента на Шминка Смена е тоа е повеќе-користете го, фрли го во чисти и, исто така, нема дамки престој.Шминка Смена ќе трае 1000 мие и да ги отстраните вашата потреба за купување на опрема за да го отстраните вашата шминка.Шминка Смена е црна со црна страна кадифен и, исто така, мека на допир.Лекување на себе си на бањата во вашиот дом секојдневно, додека заштеда на пари!.

За стоката

Слична стока во категоријата