0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало, Двојно Двострано 3X Зголемување LED Осветлен Бања Огледало со можност да биде продолжен Тркалезна Форма Виткање Убавина во Огледало (Боја : ?

Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало, Двојно Двострано 3X Зголемување LED Осветлен Бања Огледало со можност да биде

DEN 7040.16
Това е достапна

Износот

▲ДВОСТРАНО ЗГОЛЕМЕНА ОГЛЕДАЛО : 1 X страна е наменета за целокупниот изглед, 3 X Зголемување може да се види секој детал на лицето, Без нарушување на сите. ▲360° ВРТЛИВАТА ОГЛЕДАЛО : Бричење Огледало 360° Зглобот, се добие најдобар агол за различни шминка потреби, зголемена огледало направи совршен шминка со секој детаљ. ▲ ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА : огледало Шминка рака може да се продолжи според вашата потреба, Откако ќе се направи/ може да се свитка раката и да се поттикнат назад против ѕид повторно. ▲ ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Ѕид Монтирани Зголемување Огледало е утврден од страна завртки, Хром финиш/rustless/ мазна, светла и трајни со естетско чувство. ▲ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ : Козметички Суета Огледало Симулира природен сончева светлина, светлина е природен и мека/ не блескави/ заштита на вашите очи, направете совршен шминка во темно или лошо светло области.Dual - страна вртливата ѕид огледало се користи во тоалетот за дами се облекуваат и господин бричење.Карактеристики : Огледало површина е 8 inches Double еднострани огледало со нормален и 3 x magnifying360 - степен вртливата дизајн и може да се залепи на било кој агол ви се допаѓа рака е до 12 инчи, може да се продолжи според вашата потреба Сите метална конструкција со полиран хром површината, Лесно да го инсталирате, доаѓа во комплет со завртка fixings Елегантен дизајн, ќе биде погоден за секое семејство и hote бања,итн Идеален за примена на шминка, носење контакти и бричење,итн Пакет Вклучува : 1 X Ѕид Монтирани Led Осветлен Огледало★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

За стоката

Слична стока во категоријата