0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FFLJT Шминка огледало - Двострано Запалени Шминка Огледало Батерија, Зголемување на Степенот Вртливата Dimmable Екран на Допир, Преносни

FFLJT Шминка огледало - Двострано Запалени Шминка Огледало Батерија, Зголемување на Степенот Вртливата Dimmable

DEN 7015.92
Това е достапна

Износот

★Овој производ е направен од железо и јаглерод легури, кои не е лесно да ' рѓа, деформирајте и издржливи. ★двострано огледало, 1 : 3 зголемување, десктоп огледало, мулти-функција употреба. ★Тоа може да се користи во облекување маса, бања или соблекувалната или спална соба.Погоден за шминка, контактни леќи, бричење, итн. ★Зголемување на употребата на далечина во рок од 15СМ, ова make-up огледало е многу практично, затоа што може да се користат насекаде. ★Мулти-функционални пренослив дизајн, слободни ротирачки огледало, не се лизга тежина база, подобрени не се лизга нема да се намали табела.Име на производ : Шминка mirror Mirror тип : десктоп двојно mirror Type : Лични Перење / Чистење / Care Whether со светлина : со light Frame материјал : other Mirror материјал : silver Applicable простор : облекување соба, бања, bedroom Size : 31*20.5*25.5 CMPacking : огледало Шминка * 1.

За стоката

Слична стока во категоријата