0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало Суета Козметички Зголемена Двојно Двострано Бричење Огледало Месинг Масло-Протри Бронза со Електричниот Приклучок (Големина : 10X)

Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало Суета Козметички Зголемена Двојно Двострано Бричење Огледало Месинг Масло-Протри

DEN 7045.20
Това е достапна

Износот

▲На ѕид огледало е елегантен дизајн кој има свитлива функција.Раката е до 11 инчи,може да се продолжува согласно вашите потребни. ▲Двојно страни,едната страна е редовна огледало и другата страна е magnifing огледало.(3 X 5 X 7 X 10 X За вашиот избор)овозможува голема погодност за вас да се погледне во детали да се направат нештата десно. ▲За вклучување/Исклучување на уредот,го прави лесно да се користи со или без назад осветлување.Прекинувачот е солидна и треба да му се спротивстави на многу на користење. ▲Добар изглед заврши,мека 3 светла боја прилагодлив,бела светлина е тесно симулира природен сончева светлина,заштита на вашите очи од светлина. ▲Заштеда на енергија LED Лампи Никогаш не Треба Замена,троши и до 70%Помалку Електрична енергија отколку Редовни Светилки.Предмет Тип : Шминка Mirror Type : LED Ѕид Монтирани Бања Mirror Model Број : M1809 DStyle : Modern Feature : Осветлени,2-Лицето,Зголемена,Dual Рака Extend360 Степен Ротира Огледало : Лесно да се прилагоди на агол ќе want Magnification опција : 3 X 5 X 7 X 10 X за вашиот selecation Input напон : 85~265v Light : Yes Material : Brass Double двострано : Зголемена и Normal Double Виткање рака : До 30cm (12 инчи)Форма : Round SIZE : 309.539.5 cm Mirror Дијаметар : 8.5 Инчен/21.5 cm Mirror Дебелина : 2.4 Инчен/6.1 cm Power Кабел Должина : 5.9 FT/180cm Arm Продолжување : До 11 Inch/30cm Powered Од : Plug Material : Месинг и високо полиран масло протри bronze LED Количина : 50 Pcs LED Живот : 10,000 Hours Light Светлост : 6,000 KColor : Black Product Тежина : 1.5 КИЛОГРАМИ/3.3 LB★Услуга-Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

За стоката

Слична стока во категоријата