0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Nhlzj Чиста и Светла Шминка Огледало за Бања со Зголемување, двострани со можност да биде продолжен, 360 степени Зглобот, Hardwired, USB и Приклучок (Боја : 7X, Големина : USB)

Nhlzj Чиста и Светла Шминка Огледало за Бања со Зголемување, двострани со можност да биде продолжен, 360 степени

DEN 672.00
Това е достапна

Износот

●Инсталација : Дупчење (со завртки)★ Услуги на Клиентите : Ние строго ќе се провери производот пред пратката да бидете сигурни дека ќе може да се купи со доверба.Ако не сте задоволни со шопинг искуство или производ не ги исполни вашите очекувања или не одговара на описот, ние ќе го замени производот или да ви даде 100% пари назад.Спецификација : ●Име : ѕид-монтирани шминка огледало●Hardwired/USB/Plug●Облик : Тркалезна●Сијалица Тип : LED●LED Живот : 10,000 Часа●Влезен Напон : 110-260 V●Огледало со Дијаметар : 8 Инчен/20 СМ●Производот Тежина : 1.Одлична занает : Фино полирање, без заварување лузна, без дефекти во coating The позлата дебелина е над 8, и да го положат тестот на неутрален солена магла, доволно силна за да се соочи со било лошо средина. 【ПРОИЗВОД ПАРАМЕТРИ, ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА】 огледало 8 инчи во дијаметар, пол должина 12.【21 LED СВЕТЛА ШМИНКА ОГЛЕДАЛО】На Запалени Шминка Огледало на Ѕидот Монтирани е вграден во 21 LED Светла боја temp е 4,500 К ви Овозможи шминка во темно или лошо светло области. 【360° ВРТЛИВАТА & КОЛИЧКА за ДИЗАЈН】Совршен за секој тесни на суета контра простор, ова огледало е дизајнирана со проширување рака која можете непречено да се прошири и да се свитка.Не постои ризик купување.Вклучува монтажа завртки, вежба удирани со тупаници или залепени инсталирате, фирмата и нема да падне.База со заптивка, ротари вратило додадете носат подлога, декоративни нут со месинг, продолжување на работниот век на производот.3 инчи (31cm) ●Повод : бања, bedrppm, хотел, спа, итн.

За стоката

●Name:
wall-mounted makeup mirror
●Hardwired/USB/Plug :
●Shape:
Round
●Bulb Type:
LED
●LED Life:
10,000 Hours
●Input Voltage:
110-260V
●Mirror Diameter:
8 Inch/20 CM
●Product Weight:
1.7KG/3.7LB
●Fixed to the wall:
yes
●Positive 1:
1 flat mirror
●Negative 3X/5X/7X/10x Magnification (best choice) :
●The arm from the wall:
up to 12.3 inches (31cm)
●Occasion:
bathroom, bedrppm, hotel, spa, etc.
●Installation:
Drilling (with screws)
★ Customer Service:
We will strictly check the product before shipment to make sure you can buy with confidence. If you are not satisfied with the shopping experience or the product does not meet your expectations or does not match the description, we will replace the product or give you a 100% money back.

Слична стока во категоријата