0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Зголемена Шминка Огледало Двојно Двострано - Fabuday 7 Инчен Tabletop Огледало со 1X & 10X Зголемување, Зголемува Биро Огледало за Шминка, Козметички Суета Огледало со Стојат ?

Зголемена Шминка Огледало Двојно Двострано - Fabuday 7 Инчен Tabletop Огледало со 1X & 10X Зголемување, Зголемува

DEN 431.76
Това е достапна

Износот

ДВОЈНО ДВОСТРАНО ЗГОЛЕМЕНА ОГЛЕДАЛО - Fabuday огледало со 1x и 10x зголемување, ги задоволува вашата шминка потребите на детали, го прави лесно да се примени соодветна шминка изглед.Зголемена огледало со штанд, пристоен поставување на вашата суета табела. 10 X ЗГОЛЕМУВАЊЕ ОГЛЕДАЛО - Ова козметички tabletop огледало работи одлично за допир-ups, детали и други убавина третмани. 10x зголемувачот огледало ви помага примена на исклучителна шминка, pinpointing за секое влакно на косата. 360° СЛОБОДНИ РОТАЦИЈА - Fabuday две начин огледало е дизајниран со вртливата заеднички, лесно да се ротираат за да било кој агол што сакате и да се префрлате помеѓу 1x и 10x зголемена огледало.Класичен две-двострано стил го прави ова огледало шминка обезбедува јасна рефлексија од било кој агол.ПРЕНОСНИ т слајд кога го ротирате шминка огледало. 10 x зголемена е идеален за многу детални работни места како што се веѓа tweezing и контактна леќа поставеност. 10x зголемена шминка mirror исто така може да им помогне на еден внимателно ја испита порите за да помогне да се заштитат против blackheads.

За стоката

Слична стока во категоријата