0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
zHONgRT Бебе Шетач Кука, Алуминиум Легура Универзална Бебешка Кука за Бебе Pushchair Кабриолет

zHONgRT Бебе Шетач Кука, Алуминиум Легура Универзална Бебешка Кука за Бебе Pushchair Кабриолет

DEN 1804.80
Това е достапна

Износот

Интегриран дизајн : Ова Шетач Кука е високо-квалитетни кука и јамка со добра адхезија, интегрирани во дизајн и лесно прилагодување.Високо-квалитетни материјали : Ова Бебе Шетач Кука е направен од алуминиум за да се обезбеди максимална издржливост.Широка примена : Оваа Торба Кука е погоден за 99% на бебето кочии, и може да се залепи за рачка за бебето превоз, која е цврст и силен.Висока јачина на товарот : Складирање кеси, пелена кеси, кеси и играчки може да бидат обесени на оваа Бебешка Кука.Лесен за инсталација : Ова Виси Кука шетач е важен додаток кој е едноставен за инсталација и употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Шетач Кука Материјал : Алуминиум Легура Должина : Околу. 14cm / 5.5 во Ширина : Прибл. 8cm / 3.1 во Долниот Опсег : Прибл. 5cm / 2in Пакет Листа : 1 x Шетач Кука .

За стоката

Слична стока во категоријата