0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
unknows 1/2 Компјутери Бебе Шетач Куки Клипови Ротира 360 степени Куки Мама Торба Закачалка за Бесење Пелена Кеси, Шетач Организатор

unknows 1/2 Компјутери Бебе Шетач Куки Клипови Ротира 360 степени Куки Мама Торба Закачалка за Бесење Пелена Кеси,

DEN 566.40
Това е достапна

Износот

360 ротација : имплементација е постабилна, која може да се задржи виси предмети во рамнотежа.Се вклопува во повеќе кеси и широк торба рачки на било шетач, лесен за употреба и издржливи.Бесплатни прилагодување : Тоа може да се прилагоди според големината на количка прачка, и седум позиции може да се прилагоди за да го отворите и затворите лесно, и тоа не е лесно да се лизга надвор.Елегантни кука глава : На јадицата главата е мазна и брус-бесплатно да се спречи гребнатини.Вертикална 180° замав : доколку се инсталирани во различни позиции на количка, аголот може да се прилагоди за да се одржува рамнотежа.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет 360 ротација : имплементација е постабилна, која може да се задржи виси предмети во рамнотежа.Се вклопува во повеќе кеси и широк торба рачки на било шетач, лесен за употреба и издржливи.Бесплатни прилагодување : Тоа може да се прилагоди според големината на количка прачка, и седум позиции може да се прилагоди за да го отворите и затворите лесно, и тоа не е лесно да се лизга надвор.Елегантни кука глава : На јадицата главата е мазна и брус-бесплатно да се спречи гребнатини.Вертикална 180° замав : доколку се инсталирани во различни позиции на количка, аголот може да се прилагоди за да се одржува рамнотежа.Пакетот Вклучува : 1x Шетач Куки /2x Шетач Куки Спецификации : Материјал : АБС Боја : Бела Големина : Прибл. 16.5x6cm/6.49x2.36inch забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

За стоката

Слична стока во категоријата