0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
X-DREE 2 парчиња 11lb Капацитет Кука Јамка Затворање Шетач Закачалка Флуоресцентни Портокал(2 парчиња 11lb capacidad gancho bucle cierre cochecito suspensión fluorescente naranja

X-DREE 2 парчиња 11lb Капацитет Кука Јамка Затворање Шетач Закачалка Флуоресцентни Портокал(2 парчиња 11lb capacidad

DEN 1788.00
Това е достапна

Износот

Име на производ : Шетач Закачалка Кука; Пакет Содржина : 2 парчиња x Шетач Закачалка Кука.Тежина : 19g; Материјал : Пластични, Смола.Боја : Флуоресцентно Портокалова, Црна; Димензии : (Прибл.)120 x 35mm/4.7" x 1.4"(L*W).Капацитет (Макс.) : 5kg / 11 lb(Capacidad (Máx.) : 5kg / 11 lb.Кука Отворање Ширина : 18mm/0.7"(Ancho del gancho : 18 мм / 0.7' '. 2 парчиња 11lb Капацитет Кука Јамка Затворање Шетач Закачалка Флуоресцентни Orange Attaches Лесно да Било Шетач Рачка за Брзо да им Даде Повеќе Сметководствена Простор.Еден совршен кука за Diape_r торба, чанта или нешто што сакате да се откажам од шетач.Куки може да се одржи до 5kg максимален Капацитет На Вашиот Шетач.Тоа ви дава флексибилност ви треба за да одат и да ви даде повеќе простор за складирање.Можете да ги користите овие куки да се одржи вашата шопинг кеси,purses, облека, намирници, Diape_r кеси, играчки итн.Лесен за инсталација : Откачете го Кука Јамка Затворање едни од други.Заврши околу шетач бар или се справува и да се придржуваат на Јадицата Јамка Затворање еден на друг додека не се обезбеди.Ова е одличен начин да се ослободите вашите раце, па можете да им помогнам на вашиот шетач наместо да се држи овој торба и дека торба.Опис на Spanish2pcs 11lb capacidad gancho bucle cierre cochecito suspensión fluorescente naranja Nombre del producto : Gancho став colgar del cochecito; Contenido del paquete : 2 парчиња x Gancho став colgar del cochecito Peso : 19g; Материјал : Plástico, Resina Color : naranja fluorescente, гора; Dimensión : (Aprox.) 120 x 35 mm / 4.7' 'x 1.4' '(L * W) Capacidad (Máx.) : 5kg / 11 lb Ancho del gancho : 18 мм / 0.7' '.

За стоката

Слична стока во категоријата