0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NCONCO Бебе Шетач Куки, 360° на Ротација Бебе Доенче Шетач Pushchair Кука ABS Пластика Закачалка Додатоци

NCONCO Бебе Шетач Куки, 360° на Ротација Бебе Доенче Шетач Pushchair Кука ABS Пластика Закачалка Додатоци

DEN 1958.40
Това е достапна

Износот

360 степен ротација бебе шетач кука клипови совршен за пелена кеси, purses, намирници перници и многу повеќе.Удобен за да додадете или отстранете објекти од кука без треба да се отстрани целата кука од кабриолет или шетач.Направени од премиум ABS и кука и јамка, тоа е на силна сила и долготрајност.На кука и јамка погоден за на цевка или бар со дијаметар под 5.5 cm, и максималниот капацитет до 30kgr.Едноставно да го инсталирате или отстраните со дизајн на кука и јамка.Своите анти-лизга, не се изедначи и нема да ти наштети.Опис : Тоа е дизајниран за да се поврзете на притисни бар и зрак во шетач, количка, pram и така натаму за да виси работи.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : ABS, Кука и Loop Color : Како Слика Shown Maximum Капацитет : 30kg Quantity : 2 pieces Size : Како Слика Shown Package Тежина : Околу. 94g How да се користат : 1 : Отворете ја кука и јамка ремени, потоа завиткајте го кука и јамка околу шетач им помогнам на стап.2 : да се Чува на кука и јамка минува низ дупката на фиксна прстен.3 : Потоа круг на кука и јамка врати во оригиналниот бенд и да се обезбеди фиксација.Пакет Се Вклучени : 2 * Бебе Шетач Куки Забелешки : 1. Овој производ не е играчка, па ве молиме не дозволувајте деца да си играат.2. Употреба на овој производ кога родителите ги надгледуваат целиот процес.3. Производи, како што се на штета, ве молиме да не продолжи да го користи.4. Тежината на казната не смее да го надмине максималното оптоварување тежината на производот и да се спречи назад на количка.5. Овој производ е забранета маратон.

За стоката

Слична стока во категоријата