0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Champu dermocalmante 1000 ml

Champu dermocalmante 1000 ml

DEN 236.40
Това е достапна

Износот

Идеален за чувствителни скалпот.Акција релаксираат кожата, combats стрес.Чистење со чувство на свежина.Шампон dermocalmante кој комбинира мека за перење акција со смирувачки агенти за акумулираната напнатост на скалпот.Идеален за чувствителна кожа.Салда на скалпот благодарение на својата комплексна на silicones и протеини.

За стоката

Слична стока во категоријата