0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Citre Блесне Сјајот Чудо Свежи Фузија Анти-Frizz Серум, 2FL Оз

Citre Блесне Сјајот Чудо Свежи Фузија Анти-Frizz Серум, 2FL Оз

DEN 1799.76
Това е достапна

Износот

Citre Блесне Сјајот Чудо Свежи Фузија Анти-Frizz Серум : Smoothes & третира сплит завршува за груб или исклучително оштетена коса Со Цитрус Вита-Actives.Се даде на вашата коса совршено полиран и frizz-слободен изглед.Оваа напредна климатизација формула е совршен лек за исклучително сува, оштетена или груба коса.Уникатна комбинација на витамини, silicones и УВ protectant ја храни косата мазна, мека, сјајна завршница.Тројно дејство сјај технологија со чиста цитрус екстракти и мулти-витамини за брилијантен сјај и здрав изглед на косата.Кисна вашата коса со свежина, ги зајакнува и ја храни крајната сјај одраз лесни, не start-up.

За стоката

Слична стока во категоријата