0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Citre Сјај Ionic Shield 425° F Заштита на Серум, 6-Унца (Пакување од 2)

Citre Сјај Ionic Shield 425° F Заштита на Серум, 6-Унца (Пакување од 2)

DEN 1799.76
Това е достапна

Износот

Flattens и replenishes. 425° f топлина за одбрана.Направени со цитрус & јогурт протеини.Го подобрува резултатите на топлина стил.За дневна заштита од топлина стил алатки, до 425°F. се Спречи оштетување, сплит завршува, и дехидрација со оваа уникатна комбинација од наелектризирани јони, цитрус екстракти, и јогурт протеини.Оваа ion збогатена формула помага да се еднакво дистрибуирате топлина од ionic и други жешки стил tools.Frizz, сплит завршува, и да ги оштети плочките се нешто од минатото.Наполнета со јони и јогурт протеини печат во влага спречување на кршење предизвикана од топлина стил, додека цитрус екстракти подобрување сјај за неверојатно мазна, свиленкаста коса.

За стоката

Слична стока во категоријата