0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Argeta Pate се Шири, Пилешко, 3.35 оз

Argeta Pate се Шири, Пилешко, 3.35 оз

DEN 177.60
Това е достапна

Износот

Без Конзерванси.Глутен Слободни.Победник на Супериорен Вкус Награда за 2013 година. Пакетот димензија на производот е 3.1"L x 3.1"W x 2.1"H. Половина век рецепт направени со пилешко месо.збогатен со млеко и соја протеини, и зачинети со избрани природни зачини.

За стоката

Слична стока во категоријата