0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Vegemite Сол Намалена Vegemite 235gm

Vegemite Сол Намалена Vegemite 235gm

DEN 286.32
Това е достапна

Износот

+Б6 е Потребно за метаболизмот и Б12 поддржува имунолошкиот систем. 25% помалку сол (25% помалку натриум (и сол) кога во споредба со оригиналниот Vegemite.Започнете среќен со Vegemite.Б1 од суштинско значење за функцијата на мозокот.Големина : 8.29 Унца (Пакување од 1).

За стоката

Слична стока во категоријата