0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
САД Поло Assn. Женска Графички Резервоар Врвот и Pajama Шорцеви Дневна Спиење Сет

САД Поло Assn. Женска Графички Резервоар Врвот и Pajama Шорцеви Дневна Спиење Сет

DEN 359.76
Това е достапна

Износот

57% Памук, 38% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Овие женска pajama поставува доаѓа со еден пар на слатко и пријатно pajama шорцеви и појавување на резервоар за координирана изглед.Изгледа слатка и флертувачки во ова удобно женска пижами сет со многу женски шарм за да направи да изгледа вашиот најдобар.Не жртва изгледа за удобност со оваа симпатична и удобен pajama сет за жените.Мек и лесен материјал на овие pj комплети за жени глајд модели низ вашата кожа како воздух, и постојано ќе се излади во текот на потоплите месеци, што овој салон жените пижами поставите идеален за лизгање во по напорниот ден.Еластичен појас гарантира дека вашите пижами краток сет ќе остане безбедно на колковите.Оваа жените pajama собата оди совршено и со сè thatâ€s веќе во вашиот салон носат гардероба, како и нашата колекција на luxe дами sleepwear одделува.РАБОТИ - МАЛИ ве Молиме цел големина нагоре.Рака Мие, Линија Сува.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не 100% во љубов со вашиот pajama, знам дека беа среќни да го вратат вашата нарачка, со нашиот 30-дневниот гаранција за парите назад.

За стоката

Слична стока во категоријата