0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NonEcho Мажите Сауна Вест Жешка Пот Половината Тренер Корсет Neoprene Резервоарот Врвот Shapewear Слабеење Кошула Тренингот Одговараат На

NonEcho Мажите Сауна Вест Жешка Пот Половината Тренер Корсет Neoprene Резервоарот Врвот Shapewear Слабеење Кошула

DEN 551.76
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Neoprene.Патент затворање.Рака Мие Само.Толку повеќе ќе ви се пот, толку повеќе ќе ги изгубам.Ќе горат насекаде меѓу 300-500 калории во 20 до 30 минута преку сауна половината тренер и ова е еднаква на 5 фунти.Слабеење пот вест помага да го стегаат стомакот и фирма стомакот.Сауна вест со патент интензивира потење во вашиот јадро и до 3 пати повеќе од редовниот фитнес облека,сауна костум вклопува snuggly околу вашиот midsection, работат својата магија од рамената, сведе на вашиот половината, работи како половината тример, во меѓувреме им помага на телото за назад и напред како што тренингот. 10мм Neoprene не само произведуваат топлина за да те направи топло и пот како луди кога тренингот, но го задржува вашето тело топло за време на студените денови со минимално термички покрие, ако вие работа во еден ладно место сте во можност да остане топол кога се носи овој сауна резервоарот врвот.Мажите корсет обука вест може да се носи под или над секоја редовна кошули, невидливи сауна тренер вест, не може да се види тоа под кошули кога ќе тренингот ве молиме изберете црна еден.Реверзибилна половината тренер вест за мажите не смрдеа премногу по подолг период на употреба, лесно чистење и рака мие, ве молиме да висат надвор да се исуши.

За стоката

Слична стока во категоријата